BDHI Factory

Stolarka aluminiowa do Twojego domu

Posiadamy 25 lat doświadczenia  w produkcji okien, drzwi wejściowych, drzwi przesuwnych fasad, ogrodów zimowych i pergol z aluminium.
Stosujemy nowoczesne linie produkcyjne oparte na maszynach sterowanych w technologii CNC.
Nowoczesne maszyny i wykwalifikowana kadra konstruktorów i operatorów gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe bardzo często przewyższają w dziedzinie trwałości i izolacji konstrukcje z  innych materiałów.

Drzwi aluminiowe

Drzwi z aluminium to trwałość konstrukcji i nowoczesny design, możliwe jest zastosowanie dowolnego koloru  RAL.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to oszczędność przestrzeni i  dopływ dużej ilości naturalnego światła do wnętrza domu.

Pergole aluminiowe

Pergola jest idealnym rozwiązaniem do zadaszenia tarasu oraz stanowi stylowy dodatek, wpisujący się  w trendy .

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe zwiększają kontakt z naturą, można z nich korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody.

Fasady aluminiowe

Fasady aluminiowe idealnie pasują do nowoczesnej, niebanalnej architektury. Atrakcyjny wygląd przez długi czas

Systemy osłonowe

Systemy rolet i żaluzji zewnętrznych zapewniają bezpieczeństwo  i ochronę przed promieniowaniem słonecznym oraz wiatrem

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie stolarki aluminiowej. Współpracując z BDHI otrzymujecie  Państwo rzetelne usługi doradcze w zakresie projektowania i doboru optymalnych rozwiązań aluminiowych do całego domu. Profesjonalny energooszczędny montaż, oparty na nowoczesnych komponentach. Nasz zespół to grupa doświadczonych inżynierów, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Właściwa konfiguracja rozwiązań i fachowy montaż, zagwarantują Państwu pełną satysfakcję z użytkowania, optymalne parametry pod względami izolacji termicznej, oświetlenia, wielkości, oraz dopasowania do konstrukcji budynku.

W naszej ofercie znajdują się:

  • okna aluminiowe jedno i wieloskrzydłowe, energooszczędne, antywłamaniowe, przeciwpożarowe.
  • drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne tarasowe oraz wewnętrzne.
  • fasady aluminiowe / ściany osłonowe o najwyższych parametrach statycznych i izolacji termicznej.
  • ogrody zimowe izolowane i bez izolacji termicznej, o kilkudziesięciu opcjach kształtu.
  • pergole aluminiowe, wolnostojące i przyścienne.
  • aluminiowe drzwi zewnętrzne, z ekskluzywnymi wypełnieniami nakładkowymi, o najwyższym poziomie izolacji.
  • zaawansowane systemy automatyki oraz zabezpieczeń stolarki okiennej i drzwiowej.

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem.

Fasady ALuminiowe

Fasady aluminiowe idealnie pasują do nowoczesnej, niebanalnej architektury i są wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Aluminiowa fasada wygląda elegancko i solidnie. Dzięki doskonałej izolacji, fasady metalowe w połączeniu z przeszkleniami fasadowymi tworzą przyjemny klimat wewnątrz budynku. Dzięki temu spełniają one obecne i przyszłe wymagania budownictwa energooszczędnego.

Oferujemy Państwu nasze pełne wsparcie w  procesie realizacji stolarki aluminiowej dla Waszej inwestycji.

Posiadamy 25 lat doświadczenia  w produkcji okien, drzwi wejściowych, drzwi przesuwnych fasad i ogrodów zimowych z aluminium. Stosujemy nowoczesne linie produkcyjne oparte na maszynach sterowanych w technologii CNC. Nowoczesne maszyny i wykwalifikowana kadra konstruktorów i operatorów gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

Oferujemy Państwu nasze pełne wsparcie na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Doradzimy w zakresie projektu architektonicznego, doboru materiałów i kolorów, a także rozwiązań technicznych aby maksymalnie wykorzystać potencjał stolarki aluminiowej.

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa inwestycji kompleksowy zestaw konstrukcji aluminiowych, tak aby był optymalny pod względami izolacji termicznej, oświetlenia, wielkości, orientacji i dopasowania do konstrukcji budynku.

Drzwi przesuwne, są hitem w nowoczesnej architekturze, a ich zwolennikami są projektanci i dekoratorzy wnętrz. W końcu są one jednocześnie stylowe i estetyczne, maksymalizując swobodę użytkowania każdej przestrzeni, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Wśród drzwi przesuwnych, to właśnie aluminiowe drzwi przesuwne stają się ulubionym rozwiązaniem zarówno projektantów, jak i właścicieli domów.
Systemy aluminiowe dają możliwości wykonania drzwi przesuwnych o bardzo dużych powierzchniach przy jednoczesnym zachowaniu smukłości profili, tego rodzaju rozwiązania są niedostępne przy zastosowaniu systemów PCV lub drewna.

BDHI – wieloletnie doświadczenie w produkcji drzwi przesuwnych z aluminium

 
Posiadamy kilkadziesiąt lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji drzwi przesuwnych. Każda realizowana przez nas konstrukcja przesuwna podlega analizie pod względem gabarytów, wytrzymałości, funkcjonalności i energooszczędności. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą systemów drzwi przesuwnych dostępnych w BDHI Factory, chętnie zorganizujemy niezobowiązujący pomiar i wycenę konstrukcji.

Dodatkowa przestrzeń, światło dzienne i swoboda, które zyskujesz dzięki drzwiom przesuwnym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Doradzimy w zakresie rozwiązań aluminiowych dla Państwa domu oraz zaprojektujemy i wycenimy wybrane przez Was rozwiązania.  Usługa konsultacji technicznej  i wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Umów rozmowę
z konsultantem