Aluminium Doors

Exclusive home entrance.

DECALU Systems

System drzwiowy zaprojektowany na bazie opatentowanej technologii przekładek kompensacyjnych. Posiada możliwość montażu w ościeżnicy podświetlenia LED i bariery podczerwieni, bogate rozwiązania panelowe, piękne wizualnie wnętrze profili i smukłe zawiasy.

Drzwi panelowe DECALU88 PANEL DOORS wykonane w technologii SO EASY w standardzie posiadają kompensacyjne przekładki termiczne. Zastosowanie tego rozwiązania powoduje, że odkształcanie konstrukcji drzwiowych nagrzewanych latem i zamrażanych zimą, są znacznie zminimalizowane.

Drzwi ALUPROF

System drzwiowy z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym.

System okienno-drzwiowy MB-86 to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników.MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej.

Drzwi Ewakuacyjne o najwyższych standardach jakości i wykonania. Drzwi zapewniające optymalne warunki ewakuacji osób w sytuacjach zagrożenia.

Umów się na wizytę w salonie

Umów rozmowę
z konsultantem