O nas

Zainspirowani twoimi marzeniami, produkujemy konstrukcje aluminiowe od najprostszych okien, drzwi i fasad, po ogrody zimowe.
Zadzwoń do nas

+48 513 827 700

+48 513 827 708

Misja firmy

Naszą misją jest wsparcie procesów inwestycyjnych w zakresie projektowania i realizacji konstrukcji aluminiowych.

Cel:

Naszym celem jest zachowanie równowagi między ceną a jakością — nie oferujemy produktów po najmniejszych cenach, ponieważ prowadzi to do obniżania jakości a w konsekwencji niezadowolenia i reklamacji nabywcy. Pozostajemy wierni tej zasadzie, niejednokrotnie sprawdziła się ona w praktyce u naszych zagranicznych kontrahentów.

Produkty i usługi:

 

Stolarka aluminiowa o najwyższych standardach jakości i wykonania. Nasi kooperanci do precyzyjnie dobrani dostawcy profili, szkła, okuć i akcesoriów. Dzięki najwyższej jakości komponentom możemy zagwarantować Państwu iż nasze produkty zachowają trwałość i niezawodność przez lata.

Klienci:

Firma kompleksowo obsługuje wszelkiego rodzaju inwestorów poszukujących specjalistycznej stolarki aluminiowej. Do grupy naszych klientów należą duże firmy dystrybucyjne, deweloperzy i firmy budowlane.

Wyślij nam zapytanie

Jeżeli posiadasz pytania techniczne zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

BDHI w liczbach

0 +
Zadowolonych
klientów
0
Lat doświadczenia
0
Osobowy zespół fachowców