Poznaj nasz zespół:

Jakość nie polega na osiągnięciu tolerancji, ale na spełnieniu oczekiwań klienta.

W naszej działalności mieliśmy szczęście współpracować i nadal współpracujemy z wieloma wspaniałymi ludźmi, których potrzeby każdego dnia stanowiły i stanowią wyzwanie dla naszej firmy. Motywowały i dalej nas motywują do ciągłego rozwoju i czerpania z siebie tego, co najlepsze. Mimo że niemożliwym jest zrobić coś o 1000% lepiej – to jednak możliwym jest zrobić 1000 rzeczy chociażby o 1% lepiej - a dowodem na to że tak właśnie u nas jest są Państwa zaufanie i rekomendacja , za co Państwu serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży i osobistego przekonania się iż zwykłe rzeczy robimy w niezwykły sposób ponieważ dla nas jakość to produktu, który sami chcielibyśmy posiadać.

Krzysztof Stadnik

ceo

Willi Michalak

ceo

Mateusz Kreska

MENEDŻER EKSPORTU/KONSTRUKTOR +48513827700 ___________ [email protected]__________

Stanisław Gocal

MENEDŻER RYNKU POLSKIEGO/KONSTRUKTOR +48798560222 [email protected]

Łukasz Biela

____KIEROWNIK PRODUKCJI____ +48571424441 [email protected]

Jakub Klimczak

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI/REKLAMACJE +48519849 878 [email protected]

Krystian Gabryś

____DZIAŁ ZAOPATRZENIA____ +48513827708 [email protected]

Agnieszka Dyk

KONSTRUKTOR RYNKU EKSPORTOWEGO +48780726866__________ [email protected]__________

Katarzyna Stadnik

______ADMINISTRACJA_____ +48797202849 [email protected]

Opinie o nas

Polecam, prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie

Maciej M. Inwestor

Cóż tu dużo mówić , profesjonalizm, fachowe doradztwo, ogromną wiedza szybka wycena. Największy plus to że salon posiada systemy pokazowe, które można otworzyć, przesunąć, zobaczyć od środka ich konstrukcje, więc świadomy klient wie dokładnie co kupuję i za jaką cenę. Szczerze polecam ?

Danuta K. Inwestor

Fachowa obsługa, dodatkowe porady, profesjonalne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z zarekomendowanej pergoli i polecam!

Bernadeta S. Inwestor

Szybko, niezawodnie i zawsze doskonała jakość! Znajomość branżowa we wszystkich obszarach produkcji aluminium!

Manfred N. Właściciel firmy doradczej i montażowej w Niemczech

Polecam okna tej firmy. Bardzo dobre podejście do klienta na zasadzie doradztwa optymalnych (nie koniecznie najdroższych) rozwiązań, dostosowanych do naszego budżetu jak i oczekiwań. Dział techniczno-handlowy rozwiał nasze wszystkie wątpliwości co do niektórych rozwiązań. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i z dbałością o wykonanie izolacji termicznej jak i szczelnego montażu. Same okna są solidnie wykonane i dokładnie takie jak chcieliśmy. Firma ma naprawdę duże doświadczenie oraz oferuje dużo możliwości pod względem technicznym. Salon firmowy przy zakładzie daje możliwość porównania na żywo różnych rozwiązań/systemów, co pomaga w zobaczeniu różnic pomiędzy nimi.

Wojtek R. Inwestor