O nas

Zainspirowani twoimi marzeniami, produkujemy konstrukcje aluminiowe od najprostszych okien, drzwi i fasad, po ogrody zimowe.
Zadzwoń do nas

+48 513 827 700

+48 513 827 708

Misja firmy

Firma BDHI Factory Sp. z o.o., powstała z pasji dwóch osób, zajmujących się tą dziedziną od ponad ćwierć wieku, mających potężną wiedzę i doświadczenie w zakresie konstrukcji aluminiowych, zdobywane nie tylko na rynku krajowym, ale przede wszystkim na bardzo wymagających rynkach zachodniej Europy, która jest kolebką tych produktów. 

Spółka, choć istnieje od 2017 r., już stała się zauważalnym producentem w tej branży. Obecnie nad procesem projektowania oraz produkcji wyrobów czuwa zespół doświadczonych konstruktorów oraz wysoko wykwalifikowana kadra operatorów, dokładający wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt spełniał najbardziej rygorystyczne normy i wymagania. Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się certyfikacją na wytwarzanie drzwi p.poż. na rynek niemiecki. Nowoczesne metody produkcji oraz wciąż powiększany park maszynowy gwarantują satysfakcję naszych klientów, którzy niejednokrotnie postanawiają nawiązać z nami dłuższą współpracę.

Oferujemy stolarkę aluminiową o najwyższych standardach jakości i wykonania. Nasi dostawcy to precyzyjnie dobrani producenci profili, szkła, okuć i akcesoriów. Dzięki najwyższej jakości komponentom możemy zagwarantować Państwu, iż nasze produkty zachowają trwałość i niezawodność przez lata.

Misja i cel firmy

Naszą misją jest wsparcie procesów inwestycyjnych w zakresie projektowania i realizacji konstrukcji aluminiowych.

Naszym celem jest zachowanie równowagi między ceną a jakością — nie oferujemy produktów po najmniejszych cenach, ponieważ prowadzi to do obniżania jakości, a w konsekwencji niezadowolenia i reklamacji nabywcy. Pozostajemy wierni tej zasadzie, niejednokrotnie sprawdziła się ona w praktyce u naszych zagranicznych kontrahentów.

Klienci

Firma kompleksowo obsługuje wszelkiego rodzaju inwestorów poszukujących specjalistycznej stolarki aluminiowej. Do grupy naszych klientów należą duże firmy dystrybucyjne, deweloperzy i firmy budowlane. Produkujemy przede wszystkim dla naszych partnerów biznesowych i pośredników handlowych z Niemiec, Belgii i Szwajcarii.

Jeżeli posiadasz pytania techniczne, zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

Wyślij nam zapytanie

Jeżeli posiadasz pytania techniczne zapraszamy do kontaktu z naszym działem techniczno-handlowym. Odpowiemy w najkrótszym możliwym terminie.

BDHI w liczbach

0 +
Zadowolonych
klientów
0
Lat doświadczenia
0
Osobowy zespół fachowców

Umów się na wizytę w salonie

Umów rozmowę
z konsultantem